Виробнича база NVC


Головний офіс NVC Lighting Technology Corporation, знаходиться в провінції Гуандун. Це один з найбільших центрів освітлювальних приладів в Китаї, площею 200,000 м2. NVC Huizhou спеціалізується на наступних видах освітлення: галогенове, стельове флуоресцентне, точкове, зовнішнє освітлення, MR16/11 лампи, а також виконує регулюючу апаратуру.

NVC Huizhou

NVC в Ваньчжоу

Знаходиться в Чунцин, західний регіон Китаю, площа 170,000 м2. Найбільша фабрика з виготовлення освітлювальних приладів. NVC в Ваньчжоу головним чином виробляє світильники флюоресцентні T5/T8 ( PL/CFL). Щорічний обсяг випуску:

  • флуоресцентні світильники T5/T8: 800,000
  • рейкові T5/T8: 4000,000
  • стельові освітлювальні прилади PL/CFL: 20,000,000
NVC Wanzhou NVC Zhejiang
З моменту свого заснування, діяльність NVC завжди була спрямована на наукові розробки в області освітлювальних приладів. Свої дослідження компанія проводила у співпраці з Технологічним інститутом р. в Харбін і  Electric Light Source Institute Фуданьского університету.
Центр наукових досліджень NVC включає в себе відділи електроніки та комплектуючих. Нашим дослідним центром було розроблено обладнання високого технічного рівня, а саме – пристрій комплексного тестування для електронного дросель стартера (люмінесцентного світильника), цифровий тестер параметрів, аналізатор  електронний дросель стартера та енергозберігаючих ламп, багатофункціональний екран для транзисторів та ін. Щорічний бюджет науково-дослідного центру становить 5% від товарообігу. NVC регулярно проводить динаміку попиту та пропозиції ринку освітлювальних приладів, що дозволяє компанії домінувати в даній галузі.
Дослідний центр в Шанхаї
Науково-дослідний центр в Шанхаї, площею 1000 м2, заснований 1 березня 2008 року. Штат співробітників нараховує 30 інженерів і 5 професорів в даній області.
NVC Shanghai

Боротьба з забрудненням навколишнього середовища є пріоритетним завданням NVC. Для своїх клієнтів команда професіоналів NVC розробляє безпечні та енергозберігаючі моделі освітлювальних приладів.

NVC – лідер в області освітлювальних приладів. У 2000 році в Шеньян був відкритий перший магазин NVC. На сьогоднішній день функціонує понад 2000 магазинів по всій країні. Компанія NVC і надалі планує розширювати свою торговельну мережу. На локальному ринку марка NVC добре відома і користується великим попитом. На всіх виставках, де була представлена NVC продукція нашої компанії отримала високу оцінку експертів в даній галузі.

NVC Development