Стельові світильники NVC серії NLED95xx

Стельові світильники NVC серії NLED95xx

Економна економна серія стельових точкових світлодіодних світильників для дому NVC серії NLED95xx призначені для офісних, торгових і житлових приміщень і можуть монтуватися на стелі будь-яких типів. Гарантія 3 роки. Термін служби не менше 30 тисяч годин - це 10 років безперервної роботи по 8 годин на день.


На сторінці:
Сортувати:
Світлодіодний точковий світильник NVC потужністю 5Вт та розсіяним світлом. Цей світильник сучасна альтернатива точкових світильників з галогенною (40Вт) або люминисцентной (7Вт) лампою. Головною перевагою цього світлодіодного світильника порівняно з традиційними є його довговічність і якість світла ..
Температура світла 3000K
Потужність, Вт 5 Вт
Кут розсіювання 120
Світність, Лм 400
Світлодіодний точковий світильник NVC потужність 3Вт та розсіяним світлом. Цей світильник сучасна альтернатива точкових світильників з галогенною (25Вт) або люминисцентной (5Вт) лампою. Головною перевагою цього світлодіодного світильника порівняно з традиційними є його довговічність і якість світла ..
Температура світла 3000K
Потужність, Вт 3 Вт
Кут розсіювання 120
Світність, Лм 240
Світлодіодний точковий світильник NVC потужністю 9Вт та розсіяним світлом. Цей світильник сучасна альтернатива точкових світильників з галогенною (75Вт) або люминисцентной (15Вт) лампою. Головною перевагою цього світлодіодного світильника порівняно з традиційними є його довговічність і якість світла..
Температура світла 3000K
Потужність, Вт 9 Вт
Кут розсіювання 120
Світність, Лм 700
Світлодіодний точковий світильник NVC для стелі потужністю 7Вт і розсіяним світлом. Цей світильник сучасна альтернатива точкових світильників з галогенною (60Вт) або люминисцентной (11Вт) лампою. Головною перевагою цього світлодіодного світильника порівняно з традиційними є його довговічність і якіс..
Температура світла 3000K
Потужність, Вт 7 Вт
Кут розсіювання 120
Світність, Лм 560